About Us

Hakkımızda

Isparta’yı ve Isparta gülünü tanıtmak amacıyla 2004 yılında “Kutlu Kozmetik” firması ile pazarlama faaliyetlerine başlayan firmamız, 2009 yılında ROSEMİX markası ile kurumsallaşarak üretim tesisini kurmuştur.

ROSEMİX ürünleri dünyanın çeşitli ülkelerinde satılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda rekabet gücünü arttırmayı ilke edinmiştir. En üst kalitede ekonomik ürünler üreterek tüm dünyada kozmetik sektörüne hizmet vermekte ve sürekli büyüme hedefiyle marka değerini yükseltmektedir. Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeler eco sertifikası ile üretilmekte ve piyasaya sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz kalite kontrol testlerine tabi tutulmaktadır. Ürünlerimizin amaçlanan kullanımı için gereken kalitede olduklarını güvence altına almak temel prensibimizdir. Kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek ve geliştirmek asıl hedefimizdir.

Isparta gül ürünleri sektöründe liderliğe aday olan ROSEMİX ürün çeşit ve sayısını her geçen yıl daha da arttırarak müşterilerine daha çok ürün seçeneği sağlamaktadır. Kendine değer veren, yaşamın her anında iyi görürmek ve mutlu olmak isteyen herkese hizmet veren bir firmadır. Mağazalarında, konusunun uzmanı güler yüzlü ve tüm sorularınızı mutlulukla yanıtlayacak danışmanlarından yardım alabilir, yeni trendy ürünleri bulup dilediğiniz ürüne dilediğiniz gibi dokunabilir, isterseniz ürünleri deneyebilirsiniz.

Gül kokusunun doğal halini hissedenler ve ROSEMİX ile yaşayanlardan olmanız dileğiyle...